ATP monitoring hygieny

monitoring hygieny

ATP testy

Optimální řešení na monitoring hygieny. ATP testy jsou používány všude tam, kde je třeba průběžně sledovat a zajišťovat účinnost čisticích a sanitačních procesů. Smyslem testu je ověřit, zda čištění bylo provedeno správně a zařízení (pracovní plocha, plnička, zásobník, ventil apod.) lze bezpečně znovu použít.

Kde se používají

  • Monitoring výrobního zařízení ve všech odvětvích potravinářského průmyslu, v kosmetické a farmaceutické výrobě
  • Ověření čistoty nástrojů, ploch a prostředí ve zdravotnictví
  • Kontrola úklidu v dopravních prostředcích, hotelech, bazénech apod.
  • Všude tam, kde je důležité zajistit, aby čisticí a sanitační postupy měly požadovanou účinnost a kvalitu

Kompletní informace
Vytvořili jsme pro Vás specializované stránky zaměřené výhradně na ATP testy, kde naleznete přehledně uspořádané kompletní informace k systémům SystemSURE.
Stránky naleznete na adrese www.atptest.cz.EnSURE™ Touch     SystemSURE Plus™     EnSURE™
Nová prémiová generace
Zbrusu nový moderní přístroj s velkým dotykovým displejem. Snadné a intuitivní ovládání stejné jako u chytrého telefonu. Přináší nejvyšší citlivost, WiFi propojení s on-line databázovým systémem SureTrend Cloud a špičkové funkce, které byste od moderního ATP systému měli požadovat. Umožňuje měření všech testů Hygiena (základní i citlivé ATP testy, mikrobiologické ATP testy Microsnap, enzymové testy).

 

 

    Rozšířený systém na monitoring hygieny a kontrolu sanitace
Moderní, oblíbený a prověřený přístroj „do dlaně“ s příjemným uživatelským designem a jednoduchým ovládáním vytváří velmi citlivý, přesný a navíc velmi snadno dostupný systém na monitoring hygieny. Navazuje na nejprodávanější luminometr SystemSURE II s rozšířenými funkcemi na vytváření vzorkovacích plánů, sledování výsledků a tvorbu reportů. Více informací na www.atptest.cz.

 


   

Prémiový systém na kontrolu hygieny a další aplikace
EnSURE je členem oblíbené a dlouhodobě prověřené řady luminometrů SystemSURE. Přístroj vychází přímo z modelu SystemSURE Plus, navíc přináší zvýšení citlivosti měření a umožňuje využít nových testů při sledování kvalitativních ukazatelů ve výrobě. Zároveň nabízí stejně snadné ovládání, spolehlivost, odolnost a uživatelskou přívětivost, na které jsou všichni uživatelé systémů Hygiena již řadu let zvyklí.


       
             
             
Ultrasnap™     Supersnap™     Aquasnap™
ATP stěr
Ultrasnap je nejpoužívanější ATP test, který je založen na technologii lámacího ventilu a obsahuje unikátní kapalný reagent. Přináší tak jedinečnou přesnost a reprodukovatelnost. Více informací na www.atptest.cz.

 

    Prémiový ATP stěr
ATP stěr s nejvyšší citlivostí i pro nejnáročnější provozy. Vybavený prověřenou technologií lámacího ventilu a kapalným reagentem. Více informací na www.atptest.cz.

 

    ATP test na kontrolu vody
Testovací přípravek s lámacím ventilem a kapalným reagentem určený na kontrolu čistoty vody. Více informací na www.atptest.cz.

 

             
             
             
Snapshot™     Pi-102™     Q-Water
Univerzální ATP stěr
Pokud máte jakýkoliv luminometr Charm, BioControl, Biotrace, 3M, Merck, Kikkoman nebo Lumac, můžete použít příslušnou verzi stěrů Snapshot, které stojí až o 50% méně.
Kontaktujte nás pro bližší informace a konkrétní nabídku na míru.

 

    Multifunkční luminometr
Dostupný multifunkční luminometr vhodný pro bioluminiscenční a chemiluminiscenční stanovení. Použitelný s kyvetami nebo stěrovými přípravky.

 Pi-102™

    Filtrační test na kontrolu vody
Snadný filtrační krok na zakoncentrování vzorku vody před ATP testem, který ještě dále zvyšuje citlivost rychlého testu. Ideální při vysokých nárocích na čistotu sledované vody.

 

 

qwater_m[1]