ATP monitoring hygieny

monitoring hygieny

 
 Specializované stránky www.atptest.cz     SystemSURE Plus™     EnSURE™
Kompletní informace
Vytvořili jsme pro Vás specializované stránky zaměřené výhradně na ATP testy, kde naleznete přehledně uspořádané kompletní informace k systémům SystemSURE.
Stránky naleznete na adrese www.atptest.cz.

 

 

SystemSure

 

    Rozšířený systém na monitoring hygieny a kontrolu sanitace
Moderní, oblíbený a prověřený přístroj „do dlaně“ s příjemným uživatelským designem a jednoduchým ovládáním vytváří velmi citlivý, přesný a navíc velmi snadno dostupný systém na monitoring hygieny. Nová generace nejprodávanějšího luminometru SystemSURE II s rozšířenými funkcemi na vytváření vzorkovacích plánů, sledování výsledků a tvorbu reportů. Více informací na www.atptest.cz.

 


   

Prémiový systém na kontrolu hygieny a další aplikace
EnSURE je novým pokračovatelem oblíbené a dlouhodobě prověřené řady luminometrů SystemSURE. Přístroj vychází přímo z modelu SystemSURE Plus, navíc přináší zvýšení citlivosti měření a umožňuje využít nových testů při sledování kvalitativních ukazatelů ve výrobě. Zároveň nabízí stejně snadné ovládání, spolehlivost, odolnost a uživatelskou přívětivost, na které jsou všichni uživatelé systémů Hygiena již řadu let zvyklí.


více     modra_sipka_2     modra_sipka_2
             
             
Ultrasnap™     Supersnap™     Aquasnap™
ATP stěr
Ultrasnap je nejpoužívanější ATP test, který je založen na technologii lámacího ventilu a obsahuje unikátní kapalný reagent. Přináší tak jedinečnou přesnost a reprodukovatelnost. Více informací na www.atptest.cz.

 

    Prémiový ATP stěr
ATP stěr s nejvyšší citlivostí i pro nejnáročnější provozy. Vybavený prověřenou technologií lámacího ventilu a kapalným reagentem. Více informací na www.atptest.cz.

 

    ATP test na kontrolu vody
Testovací přípravek s lámacím ventilem a kapalným reagentem určený na kontrolu čistoty vody. Více informací na www.atptest.cz.

 

 modra_sipka_2      modra_sipka_2      modra_sipka_2
             
             
Snapshot™     Pi-102™     Q-Water
Univerzální ATP stěr
Pokud máte jakýkoliv luminometr Charm, BioControl, Biotrace, 3M, Merck, Kikkoman nebo Lumac, můžete použít příslušnou verzi stěrů Snapshot, které stojí až o 50% méně.
Kontaktujte nás pro bližší informace a konkrétní nabídku na míru.

 

    Multifunkční luminometr
Dostupný multifunkční luminometr vhodný pro bioluminiscenční a chemiluminiscenční stanovení. Použitelný s kyvetami nebo stěrovými přípravky.

 Pi-102™

    Filtrační test na kontrolu vody
Snadný filtrační krok na zakoncentrování vzorku vody před ATP testem, který ještě dále zvyšuje citlivost rychlého testu. Ideální při vysokých nárocích na čistotu sledované vody.

 

 

qwater_m[1]

modra_sipka_2     modra_sipka_2