Pipety a špičky Gilson

mikrobiologické metody

Na základě našich zkušeností a testování jsme do sortimentu zařadili známé pipety a špičky Gilson. Výrobky jako Pipetman nebo Diamond Tips jsou synonymem pro kvalitní a robustní laboratorní techniku, kterou naleznete v laboratořích po celém světě. Nyní mohou sloužit i u Vás stejně jako v jiných předních laboratořích.

Velkou předností pipet Gilson je snadná uživatelská údržba a čištění, možnost certifikace a plná servisní a kalibrační podpora v ČR.

V nabídce je celá šíře sortimentu, kompletní katalog ke stažení zde: 2019 Gilson katalog (PDF 16 MB)


Diamond® Tips     Pipetman® Neo     Pipetman® L
Špičkové špičky
Široká nabídka špiček vyrobených z čistého bezbarvého polypropylenu, zcela bez jakýchkoliv aditiv. Plná škála objemů a balení – EcoPack™ a EasyPack™ (sypané špičky v sáčcích), Tipack™ (standardní krabičky po 96 ks), TowerPack™ (úsporné stohovatelné balení) a SterilPack™ (jednotlivě balené sterilní). Vše ve variantách bez filtru nebo s filtrem a nesterilní/sterilní/autoklávovatelné.

 

   

Osvědčený standard
Prověřená stavitelná pipeta, nyní umožňuje komfortnější práci díky nižším ovládacím silám a širšímu rozsahu pipetovaných objemů. Tento model opět potvrzuje dlouholetou špičkovou kvalitu, přesnost a robustnost klasických pipet řady Pipetman.

 

   

Ultra komfortní
Ergonomická stavitelná pipeta, velmi lehká a zároveň bezpečná. Extrémně nízké ovládací síly, nastavení na pravou i levou ruku a jednoduché zamykání nastaveného objemu. Nyní plně autoklávovatelná.

 

g_pipetman_l

 sipka_vice_50      sipka_vice_50      sipka_vice_50
             
             
Microman®     Pipetman® F      

Přesná a bezpečná
Plně nastavitelná pipeta využívající tzv. positive displacement systému s pístem přímo ve špičce. Zaručuje přenost a bezpečnost práce i při dávkování jinak obtížných kapalin. Ideální pro PCR, molekulární biologii, ale také petrochemii, kosmetiku, potraviny atd.

g_microman

   

Fixní základ
Základní model pipety s pevným objemem. Ekonomická volba se stejnými parametry kvality jako všchny výrobky Gilson. 13 modelů pokrývá objemy od 2 µl do 1 ml.

g_pipetman_f

   

 

sipka_vice_50