SystemSURE II™

ATP monitoring hygieny

Systém na ATP monitoring hygieny a kontrolu sanitace       

Tento přístroj se již nevyrábí, jeho nástupci jsou SystemSURE Plus a SystemSURE EnSURE.

SystemSURE II je základním modelem v nové generaci ATP luminometrů – přístroj „do dlaně“, s moderní fotodiodovou technologií, funkčním uživatelským designem a příjemně jednoduchým ovládáním, vytváří velmi citlivý, přesný a navíc snadno dostupný systém na monitoring hygieny.
Díky kombinaci se stěrovými přípravky Ultrasnap nebo testy vody Aquasnap je detekováno i stopové znečištění během několika vteřin. Na zjištěný nedostatek je tak možné okamžitě reagovat a ochránit další výrobu před zbytečným rizikem a možnou kontaminací.
Tento systém je používán po celém světě potravinářskými a kosmetickými výrobci, nemocnicemi, restauracemi, supermarkety a dalšími odvětvími průmyslu, kde je nezbytná rychlá kontrola čistoty po sanitaci. SystemSURE II umožňuje rychlé stanovení účinnosti sanitace a hygienického stavu povrchů a vody, monitoring HACCP/SSOP programů, optimalizaci používání čisticích a sanitačních prostředků, zajištění bezpečnosti potravin, zlepšení kvality produktů a snížení nákladů.
Požadujete pokročilé funkce na správu vzorkovacích plánů, uživatelů a komplexní reportování? Podívejte se na verzi SystemSURE Plus.

Průvodce
Dlouholeté zkušenosti s aplikací systému na kontrolu čistoty v různých provozech nám umožnily vytvořit pro naše zákazníky „Průvodce ATP systémem SystemSURE firmy Hygiena“. Tato brožura stručně vysvětluje základní principy testu, správný způsob odběru a změření vzorku a především provede uživatele postupně několika jednoduchými kroky nasazení ATP systému v praxi až po začlenění do podnikového systému jakosti. Věříme, že i stávající uživatelé v něm mohou najít zajímavé tipy. Našim zákazníkům je Průvodce dodáván samozřejmě zdarma jako součást systému.

Odběr a zpracování vzorků
Ultrasnap – ATP stěrový přípravek
Aquasnap – ATP test na kontrolu vody
Supersnap – ATP stěr se zvýšenou citlivostí

Vlastnosti
• Malý, lehký přístroj „do dlaně“ (260 g, 7,6 x 17,8 x 3 cm)
• Dokonale jednoduché ovládání
• Napájení 2 tužkovými bateriemi (až 3000 měření)
• Paměť na 500 naměřených výsledků s následným přenosem do PC
• Robustní přístroj, určený na intenzivní používání
• 100 kontrolních bodů s programovatelnými limity
• Automatická kalibrace a kontrola (60 vteřin)
• Detekční limit 1 fmol ATP (se stěrem Ultrasnap)