SystemSURE Plus™

ATP monitoring hygieny

Rozšířený systém na monitoring hygieny a kontrolu sanitace       

SystemSURE Plus je založen na celosvětově nejúspěšnějším luminometru SystemSURE II a rozšiřuje jeho funkce o nové možnosti při současném zachování velikosti „do dlaně“ a snadné ovladatelnosti. Moderní fotodiodová technologie, vysoká citlivost a přesnost poskytuje uživateli dostupný a jednoduše použitelný systém na monitoring hygieny.
Díky kombinaci se stěrovými přípravky Ultrasnap, Supersnap nebo testy vody Aquasnap je detekováno i stopové znečištění během několika vteřin. Na zjištěný nedostatek je tak možné okamžitě reagovat a ochránit další výrobu před možnou kontaminací.
Tento systém je používán po celém světě potravinářskými a kosmetickými výrobci, nemocnicemi, restauracemi, supermarkety a dalšími odvětvími průmyslu, kde je nezbytná rychlá kontrola čistoty po sanitaci. SystemSURE Plus umožňuje rychlé stanovení účinnosti sanitace a hygienického stavu povrchů a vody, monitoring HACCP/SSOP programů, optimalizaci používání čisticích a sanitačních prostředků, zajištění bezpečnosti potravin, zlepšení kvality produktů a snížení nákladů.
K systému je navíc dodáván databázový program SureTrend, který umožňuje tvorbu a správu vzorkovacích plánů, stahování výsledků testů z přístroje do počítače a jejich dlouhodobé sledování a hodnocení. Výsledky lze také exportovat do jiných programů, např. Excel.

Průvodce

Dlouholeté zkušenosti s aplikací systému na kontrolu čistoty v různých provozech nám umožnily vytvořit pro naše zákazníky „Průvodce ATP systémem SystemSURE firmy Hygiena„. Tato brožura stručně vysvětluje základní principy testu, správný způsob odběru a změření vzorku a především provede uživatele postupně několika jednoduchými kroky nasazení ATP systému v praxi až po začlenění do podnikového systému jakosti. Věříme, že i stávající uživatelé v něm mohou najít zajímavé tipy. Našim zákazníkům je Průvodce dodáván samozřejmě zdarma jako součást systému.

 

Vlastnosti

   Malý, lehký přístroj „do dlaně“ (260 g, 7,6 x 17,8 x 3 cm)
   Dokonale jednoduché ovládání
   Napájení 2 tužkovými bateriemi (až 3000 měření)
   250 programovatelných vzorkovacích míst v odběrovém plánu
   20 odběrových plánů
   Textový popisek pro každé vzorkovací místo
   Identifikace uživatelů
   Paměť na 2000 naměřených výsledků s následným přenosem do PC
   Robustní přístroj, určený na intenzivní používání
   Automatická kalibrace a kontrola při spuštění
   Detekční limit 1 fmol ATP (Ultrasnap), resp. 0,2 fmol ATP (Supersnap)